УГОДА КОРИСТУВАЧА

1. ТЕРМІНИ

1.1 САЙТ (СRM система) - онлайн сервіс, інформаційний сайт, який містить інформацію щодо продажу та оренди нерухомості, яка додана на (СRM система) агентствами нерухомості, агентами з нерухомості, приватними ріелторами, ФОП, брокерами, забудовниками, менеджерами з нерухомості.

1.2. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ - один або кілька власників виключних прав на використання сайту, які здійснюють управління сайтом або будь які інші дії пов’язані з його використанням.

1.3. КОРИСТУВАЧ онлайн сервісу САЙТ (СRM система) - агентство нерухомості, ФОП, приватний ріелтор, брокер, агент з нерухомості, менеджер з нерухомості, забудовник, представник забудовника.

1.4. УГОДА - дану году укладено між АДМІНІСТРАЦІЄЮ САЙТУ та КОРИСТУВАЧЕМ.

1.5. КОНТЕНТ - у рамках цієї УГОДИ користувача, вся інформація, об’єкти, розміщені на САЙТІ (СRM система) у тому числі доменне ім’я сайту, елементи дизайну, логотип сайту, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео та інші добірки, доступні Користувачеві.

2 СТАТУС УГОДИ

2.1. УГОДА визначає умови використання та розвитку САЙТУ (СRM система), а також права та обов'язки КОРИСТУВАЧА та АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ. Дія УГОДИ поширюються також на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є КОРИСТУВАЧЕМ, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій КОРИСТУВАЧА.

2.2. УГОДА є юридично обов’язковою угодою між АДМІНІСТРАЦІЄЮ САЙТУ та КОРИСТУВАЧЕМ, предметом якого, зокрема є надання АДМІНІСТРАЦІЄЮ САЙТУ КОРИЧТУВАЧЕВІ послуг з онлайн користуванням САЙТУ (СRM система).

3. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ СТОРІН

3.1. КОРИСТУВАЧ зобов’язаний повністю ознайомитись з УГОДОЮ користувача до початку користуванням САЙТОМ (СRM система). Якщо КОРИСТУВАЧ не згоден з умовами користування САЙТОМ (СRM система) він має право не користуватися САЙТОМ (СRM система).

3.2. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ не несе відповідальності за порушення КОРИСТУВАЧЕМ правил і умов викладених в УГОДІ, і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від інших КОРИСТУВАЧІВ про порушення КОРИСТУВАЧЕМ правил і умов, викладених в УГОДІ, робити попередження КОРИСТУВАЧЕВІ про виправлення порушення,яке він зобов’язується усунути НЕГАЙНО.

3.3. КОРИСТУВАЧ попереджений про те, що АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ не несе відповідальності за відвідування і використання КОРИСТУВАЧЕМ зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на САЙТІ (СRM система) розміщені іншими користувачами.

3.4. АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ залишає за собою право на внесення змін та доповнень до КОНТЕНТУ.

3.5. Всі побажання, ідеї, пропозиції з приводу покращення роботи САЙТУ(СRM система), АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ приймає на електронну пошту broker-24@ukr.net.

4. ЗГОДА КОРИСТУВАЧА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

4.1. Я, КОРИСТУВАЧ САЙТОМ (СRM система) даю згоду на обробку моїх персональних даних з ціллю моєї ідентифікації і даю згоду на те, що мої дані будуть у вільному доступі для всіх користувачів сайту. Персональні дані КОРИСТУВАЧА захищаються Конституцією України та Законом України «Про захист персональних даних».

4.2. Даною УГОДОЮ я також надаю згоду на отримання від АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ та інших користувачів Сайту інформаційних, рекламних та інших повідомлень, телефонних дзвінків,смс повідомлень, повідомлень на електронну пошту, Viber-повідомлень, та іншої текстової інформації на мої контактні дані.

.3. Я підтверджую, що моя реєстрація на сайті є добровільною, як користувача за допомогою системи реєстрації.

5. ВІДОМОСТІ ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ КОРИСТУВАЧА.

5.1. До відомостей особистого характеру КОРИСТУВАЧА відносяться : прізвище, ім’я, по батькові, посада, назва агентства нерухомості, назва Забудовника та Житлового комплексу, електронна пошта, номер телефону,особистий сайт, особисте фото та інша інформація яка заповнюється КОРИСТУВАЧЕМ особисто та є доступною для всіх КОРИСТУВАЧІВ.

5.2. Даною УГОДОЮ КОРИСТУВАЧ підтврерджує, що має відношення до роботи в сфері нерухомості, а не є клієнтом ( продавцем, покупцем, орендарем, орендодавцем) нерухомості.

5.3. Всі відомості особистого характеру КОРИСТУВАЧА мають вноситись користувачем особисто. Вся інформація має містити правдивий характер. Не допускається реєструватися на САЙТІ (СRM система) під чужим або вигаданим ім’ям, при цьому вводити в оману АДМІНІСТРАЦІЮ САЙТУ чи інших користувачів САЙТУ (СRM система).

5.4 Якщо будь які з відомостей особистого характеру КОРИСТУВАЧА змінились, то він зобов’язаний в триденний термін змінити їх на САЙТІ (СRM система).

5.5 Фото КОРИСТУВАЧА має бути особистим, типу як фото на паспорт або інший документ, не допускається замість фото додавати картинки з інтернету.

5.6 Якщо КОРИСТУВАЧ помітив порушення з боку інших користувачів, щодо правдивої інформації, користувач може відправити повідомлення на електронну пошту АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ broker-24@ukr.net

6. ОПЛАТА ПОСЛУГ ЗА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ (СRM система).

6.1 Даною УГОДОЮ КОРИСТУВАЧ підтверджує, що користування даним САЙТОМ (СRM система) та оплата послуг за користування САЙТОМ є добровільним.

6.2 КОРИСТУВАЧ ознайомився з сервісами, які представлені на сайті, шляхом ознайомлення з інформацією, переглядом відео та отриманням додаткової інформації від АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ, у разі необхідності.

6.3 Оплата у розмірі 200 (двісті) гривень вноситься КОРИСТУВАЧЕМ за користування САЙТОМ терміном на один місяць. Спосіб оплати КОРИСТУВАЧ обирає самостійно.

6.4 При оплаті за користування КОРИСТУВАЧ має право цілодобово користуватись послугами САЙТУ, протягом оплаченого періоду.

6.5 Користування САЙТОМ, не в повному обсязі ( тобто один чи декілька разів протягом оплаченого періоду) або не отримання задоволення від користування САЙТОМ (СRM система) – НЕ Є підставою для повернення коштів КОРИСТУВАЧУ.

6.6 АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ залишає за собою право підвищувати вартість за користування САЙТОМ, при збільшенні сервісів на ньому, про що зобов’язана попередити КОРИСТУВАЧА, шляхом оголошення на САЙТІ.